Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 "2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қазандағы № 44/8 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176409 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 227 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 577 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 368 мың теңге;
трансферттер түсімі – 431 282 мың теңге;
2) шығындар – 471 170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 943 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 527 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 328 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 579 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 890 мың теңге;
2) шығындар – 52 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 018 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 018 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 760 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46 078 мың теңге;
2) шығындар – 58 101 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 154/26 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 2 октября 2023 года № 44/8
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 154/26 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176409) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 577 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 368 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 431 282 тысяч тенге;
2) затраты – 471 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 943 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 527 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 328 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 579 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 890 тысяч тенге;
2) затраты – 52 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 018 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 018 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 078 тысяч тенге;
2) затраты – 58 101 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 341 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 341 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 168 256 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 568 мың теңге;
трансферттер түсімі – 162 688 мың теңге;
2) шығындар – 168 402 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -146 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 146 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 682 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 316 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 844 мың теңге;
2) шығындар – 69 925 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 243 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 243 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 223 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 945 мың теңге;
2) шығындар – 82 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 318 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 318 мың теңге.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 371 575 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 362 276 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1 341 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 341 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 168 256 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 568 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162 688 тысяч тенге;
2) затраты – 168 402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -146 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 146 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 682 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 316 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 844 тысяч тенге;
2) затраты – 69 925 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 243 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 243 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 945 тысяч тенге;
2) затраты – 82 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 318 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 318 тысяч тенге.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 371 575 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 362 276 тысяч тенге;

2) шығындар – 372 281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -706 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 706 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
2 қазандағы № 44/8
шешіміне 1-қосымша
Успен аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы

2) затраты – 372 281 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -706 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 706 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 2 октября 2023 года
№ 44/8
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
от 29 декабря 2022 года