Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 "2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 58/11 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 154/26 "2023-2025 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176409 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 474 289 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 973 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 368 мың теңге;
трансферттер түсімі – 434 948 мың теңге;
2) шығындар – 476 232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 943 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 077 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 579 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 440 мың теңге;
2) шығындар – 52 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 018 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 018 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 012 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 736 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 316 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54 844 мың теңге;
2) шығындар – 70 255 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 154/26 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 58/11. Прекращено действие в связи с истечением срока
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 154/26 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2023-2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 176409 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 474 289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 973 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 368 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 434 948 тысяч тенге;
2) затраты – 476 232 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 943 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 422 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 579 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 440 тысяч тенге;
2) затраты – 52 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 018 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 018 тысяч тенге.";
3) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 012 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 736 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 316 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 844 тысяч тенге;
2) затраты – 70 255 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 243 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 243 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 321 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 223 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 945 мың теңге;
2) шығындар – 82 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 318 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 318 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 372 424 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 362 276 мың теңге;
2) шығындар – 373 130 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -706 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 706 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 243 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 243 тысяч тенге.";
4) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 321 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 153 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 945 тысяч тенге;
2) затраты – 82 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 318 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 318 тысяч тенге.";
5) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 372 424 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 362 276 тысяч тенге;
2) затраты – 373 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -706 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 706 тысяч тенге.";
6) приложения 1, 4, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, к настоящему решению.