2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 60/17 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151525 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10704 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140506 мың теңге;
2) шығындар – 152074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -549 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 549 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 17.10.2024 № 97/32 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 268837 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7540 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 277 мың теңге;
трансферттер түсімі – 261002 мың теңге;
2) шығындар – 269831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 994 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 17.10.2024 № 97/32 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 166325 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –11894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153367 мың теңге;
2) шығындар – 168193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2024 – 2026 годы
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 60/17.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 151525 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10704 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140506 тысяч тенге;
2) затраты – 152074 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -549 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 549 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 17.10.2024 № 97/32 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 268837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7540 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 277 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 261002 тысячи тенге;
2) затраты – 269831 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -994 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 994 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 17.10.2024 № 97/32 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 166325 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11894 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153367 тысяч тенге;
2) затраты – 168193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 836726 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 168895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3742 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 663801 мың теңге;
2) шығындар – 843302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6576 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 17.10.2024 № 97/32 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 323766 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Александровка – 48653 мың теңге;
Галкино – 46637 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 43165 мың теңге;
Орловка – 29789 мың теңге;
Сосновка – 51324 мың теңге;
Шалдай – 37841 мың теңге;
Шарбақты – 66357 мың теңге.
9. 2024 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 1140456 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
122354 мың теңге – "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға;
73962 мың теңге – жарықтандыру жүйесін ұйымдастыруға және оның жұмыс істеуіне;
35848 мың теңге – балалар алаңдарын абаттандыруға;
214547 мың теңге – аумақты абаттандыруға;
71822 мың теңге – спорт ғимараттарын жөндеуге және орнатуға;
621530 мың теңге – автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
393 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығындарына.

7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 836726 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 168895 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 3742 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 663801 тысяч тенге;
2) затраты – 843302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6576 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 17.10.2024 № 97/32 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 323766 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 48653 тысячи тенге;
Галкинский – 46637 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 43165 тысяч тенге;
Орловский – 29789 тысяч тенге;
Сосновский – 51324 тысячи тенге;
Шалдайский – 37841 тысяча тенге;
Шарбактинский – 66357 тысяч тенге.
9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2024 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 1140456 тысяч тенге, в следующих размерах:
122354 тысячи тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
73962 тысячи тенге – на организацию и функционирование системы освещения;
35848 тысяч тенге – на благоустройство детских площадок;
214547 тысяч тенге – на благоустройство территории;
71822 тысячи тенге – на ремонт и установку спортивных сооружений;
621530 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог;
393 тысячи тенге – на текущие расходы государственных органов.