"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің (аудандық және аудандық маңызы бар қалаларының) аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті төрағасының 2020 жылғы 15 қазандағы № 1-НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Төрағасының 2023 жылғы 20 наурыздағы № 33-НҚ бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің (аудандық және аудандық маңызы бар қалаларының) аумақтық бөлімшелерінің ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті төрағасының 2020 жылғы 15 қазандағы № 1-НҚ бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағының 99), 100) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"99) осы бұйрыққа 99-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шығыс Қазақстан бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесі;
100) осы бұйрыққа 100-қосымшаға сәйкес "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақмола бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесі;"
көрсетілген бұйрықтың 1-тармағының 163), 164), 165), 166) тармақшалары, орыс тіліндегі мәтін мынадай редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді:
"163) положение республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алматинского района города Астаны Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астаны Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" согласно приложению 163 к настоящему приказу;
164) положение республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Байқоңыр города Астаны Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астаны Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" согласно приложению 164 к настоящему приказу;

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 15 октября 2020 года № 1-НҚ "Об утверждении положений территориальных подразделений (районных и городов районного значения) республиканского государственного учреждения "Комитет санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 20 марта 2023 года № 33-НҚ
ПРИКАЗЫВАЮ:
Внести в приказ Председателя Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 15 октября 2020 года № 1-НҚ "Об утверждении положений территориальных подразделений (районных и городов районного значения) республиканского государственного учреждения "Комитет санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
подпункты 99), 100) пункта 1 указанного приказа, изложить в следующей редакции:
"99) положение республиканского государственного учреждения "Восточно-Казахстанское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" согласно приложению 99 к настоящему приказу;
100) положение республиканского государственного учреждения "Акмолинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" согласно приложению 100 к настоящему приказу;";
подпункты 163), 164), 165), 166) пункта 1 указанного приказа, текст на русском языке изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
"163) положение республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алматинского района города Астаны Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астаны Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" согласно приложению 163 к настоящему приказу;
164) положение республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля района Байқоңыр города Астаны Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астаны Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" согласно приложению 164 к настоящему приказу;

15-тармақтың 12) тармақшалары алып тасталсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Абай облысының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Бородулиха аудандық санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
орыс тіліндегі мәтіннің 8-тармағы мынадай редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 070400, Республика Казахстан, область Абай, Бородулихинский район, Бородулихинский сельский округ, село Бородулиха, улица Бірлік, дом 129.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақтөбе бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Алматы бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атбасар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атырау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жамбыл бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Жаңаарқа бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Защита бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкшетау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қарағанды бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қостанай бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Қызылорда бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Маңғыстау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Орал бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Павлодар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Семей бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы", "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шымкент бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемелерінің ережелерінде:

подпункты 12) пунктов 15 исключить;
в положении республиканского государственного учреждения "Бородулихинское районное Управление санитарно-эпидемиологического контроля Департамента санитарно-эпидемиологического контроля области Абай Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 текста на русском языке, изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 070400, Республика Казахстан, область Абай, Бородулихинский район, Бородулихинский сельский округ, село Бородулиха, улица Бірлік, дом 129.";
в положениях республиканских государственных учреждений "Актюбинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Алматинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Атбасарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Атырауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Жамбылское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Жана-Аркинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Защитинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Кокшетауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Карагандинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Костанайское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Кызылординское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Мангистауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Уральское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Павлодарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Семейское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", "Шымкентское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденных указанным приказом:

15-тармақтар мынадай мазмұндағы 26-1), 26-2), 26-3), 26-4) тармақшалармен толықтырылсын:
"26-1) тиісті аумақта инфекциялық және паразиттік аурулардың әкелінуінен және таралуынан шекараларды санитарлық қорғау жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу;
26-2) Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге тыйым салынған қауіпті жүктер мен тауарларды әкелуге жол бермеу жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру;
26-3) қажет болған жағдайда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасындағы өткізу пункттерінде инфекциялық сырқаттанушылық бойынша қолайсыз елдерден келетін адамдарға байланыссыз термометрия және оқшаулау жүргізу;
26-4) үй-жайларда және көлік құралдарында, аумақтарда, инфекциялық және паразиттік аурулар ошақтарында профилактикалық және ошақтық дезинфекция, дезинсекция және дератизация жүргізуді ұйымдастыру;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Атбасар бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Заңды тұлғаның орналасқан жері – индекс 020400, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, М.Әуезов көшесі, 33В-құрылыс, 2-тұрғын емес үй-жай.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Защита бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шығыс Қазақстан бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесі";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шығыс Қазақстан бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Басқарма) тиісті аумақта құзыретінің шегінде халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы басшылықты және мемлекеттік саясатты іске асыруды, мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық бақылау мен қадағалауға жататын өнімді, оның ішінде тамақ өнімін бақылау мен қадағалауды, техникалық регламенттерде белгіленген талаптардың және биологиялық қауіпсіздік саласындағы талаптардың сақталуын бақылауды және қадағалауды, сондай-ақ биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге бағытталған іс-шараларды реттеуді және іске асыруды (бұдан әрі – реттелетін сала) жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің (бұдан әрі – Департамент) қарамағындағы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

пункты 15 дополнить подпунктами 26-1), 26-2), 26-3), 26-4), следующего содержания:
"26-1) организация и проведение мероприятий по санитарной охране границ на соотвествующей территории от завоза и распространения инфекционных и паразитарных заболеваний;
26-2) осуществление мероприятий по недопущению к ввозу на территорию Республики Казахстан опасных грузов и товаров, ввоз которых запрещен;
26-3) проведение, в случае необходимости, в пунктах пропуска на Государственной границе Республики Казахстан бесконтактной термометрии и изоляции лиц, прибывающих из неблагополучных по инфекционной заболеваемости стран;
27-4) организация проведения профилактической и очаговой дезинфекции, дезинсекции и дератизации в помещениях и на транспортных средствах, территориях, в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний;";
в положении республиканского государственного учреждения "Атбасарское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение юридического лица – индекс 020400, Республика Казахстан, Акмолинская область, Атбасарский район, город Атбасар, улица М.Ауезова, строение 33В, нежилое помещение 2.";
в положении республиканского государственного учреждения "Защитинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение республиканского государственного учреждения "Восточно-Казахстанское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Республиканское государственное учреждение "Восточно-Казахстанское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан, находящимся в ведении Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – Департамент), осуществляющим руководство и реализацию государственной политики в сферах санитарно-эпидемиологического благополучия населения, контроль и надзор за продукцией, подлежащей государственному санитарно-эпидемиологическому контролю и надзору, в том числе за пищевой продукцией, контроль и надзор за соблюдением требований, установленных техническими регламентами и требованиями в области биологической безопасности, а также регулирование и реализацию мероприятий, направленных на обеспечение биологической безопасности в пределах компетенции (далее – регулируемая сфера) на соответствующей территории.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"9. Мемлекеттік органның толық атауы – "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Шығыс Қазақстан бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Көкшетау бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақмола бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесі";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақмола бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Басқарма) тиісті аумақта құзыретінің шегінде халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласындағы басшылықты және мемлекеттік саясатты іске асыруды, мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық бақылау мен қадағалауға жататын өнімді, оның ішінде тамақ өнімін бақылау мен қадағалауды, техникалық регламенттерде белгіленген талаптардың және биологиялық қауіпсіздік саласындағы талаптардың сақталуын бақылауды және қадағалауды, сондай-ақ биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге бағытталған іс-шараларды реттеуді және іске асыруды (бұдан әрі – реттелетін сала) жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің (бұдан әрі – Департамент) қарамағындағы Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитетінің аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Мемлекеттік органның толық атауы – "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Ақмола бөлімшелік көліктегі санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаменті Астана қаласы Алматы ауданының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ережесінде:
орыс тіліндегі тақырыптың мәтіні мынадай редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді:
"Положение республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алматинского района города Астаны Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астаны Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
1-тармақ орыс тіліндегі мәтін мынадай редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді:

"9. Полное наименование государственного органа – республиканское государственное учреждение "Восточно-Казахстанское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
в положении республиканского государственного учреждения "Кокшетауское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение республиканского государственного учреждения "Акмолинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Республиканское государственное учреждение "Акмолинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан, находящимся в ведении Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан (далее – Департамент), осуществляющим руководство и реализацию государственной политики в сферах санитарно-эпидемиологического благополучия населения, контроль и надзор за продукцией, подлежащей государственному санитарно-эпидемиологическому контролю и надзору, в том числе за пищевой продукцией, контроль и надзор за соблюдением требований, установленных техническими регламентами и требованиями в области биологической безопасности, а также регулирование и реализацию мероприятий, направленных на обеспечение биологической безопасности в пределах компетенции (далее – регулируемая сфера) на соответствующей территории.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование государственного органа – республиканское государственное учреждение "Акмолинское отделенческое Управление санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Департамента санитарно-эпидемиологического контроля на транспорте Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан.";
в положении республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алматинского района города Астана Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астана Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан", утвержденном указанным приказом:
текст заголовка на русском языке изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Положение республиканского государственного учреждения "Управление санитарно-эпидемиологического контроля Алматинского района города Астаны Департамента санитарно-эпидемиологического контроля города Астаны Комитета санитарно-эпидемиологического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан";
пункт 1 текста на русском языке, изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:

3. Осы бұйрықтың 2-тармағының орындалуын бақылау Комитет төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің төрағасы
Н. Сәдуақасов

3. Контроль за исполнением пункта 2 настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Н. Садвакасов