Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-8 "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 3-8 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 25-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54934 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2511 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 308 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52115 мың теңге;
2) шығындар – 55978 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1044 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1044 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1044 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы ________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 25-8 "Об утверждении бюджета Полтавского сельского округа Аккайынского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 3-8
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Полтавского сельского округа Аккайынского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 25-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа Аккайынского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54934 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2511 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 308 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52115 тысяч тенге;
2) затраты – 55978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1044 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1044 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1044 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области ________ E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области