Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-1 "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2023 жылғы 3 тамыздағы № 6-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер –3699493,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1083208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24639 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25390 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2566256,4 мың теңге;
2) шығындар – 4115999,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26714 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56925 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 401470,1 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 401470,1 мың теңге:
қарыздар түсімі –56925 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 416506,1 мың теңге.";
2-тармақтың 9) тармақшасының алтыншы абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының аумағында жасалған жеңіл автомобильдерге (мүгедектігі бар адамдар үшін арнайы арналған қолмен басқарылатын немесе қолмен басқаруға бейімделген автомобильдерден басқа);";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2023 жылғы 3 тамыздағы
№ 6-1 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2022 жылғы23 желтоқсандағы
№ 24-1 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы,
мың теңге

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 24-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 августа 2023 года № 6-1
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 24-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2023 -2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3699493,4 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1083208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24639 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2566256,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4115999,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26714 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –56925 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 401470,1 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 401470,1 тысяч тенге:
поступление займов – 56925 тысяч тенге;
погашение займов – 30211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 416506,1 тысяч тенге.";
абзац шестой подпункта 9) пункта 2 изложить в новой редакции:
"легковые автомобили (кроме автомобилей с ручным управлением или адаптером ручного управления, специально предназначенных для лиц с инвалидностью), произведенные на территории Республики Казахстан;";
приложения 1, 5 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области Е. Жакенов
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 3 августа 2023 года № 6-1
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 23 декабря 2022 года № 24-1
Бюджет Аккайынского района на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма,
тысяч тенге