"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін тарату және тарату комиссиясын құру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 маусымдағы № 119 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 31-бабының 2 тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18, 18-1-баптарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі таратылсын.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тарату комиссиясы құрылсын.
3. Тарату комиссиясы, "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі", "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемелері заңнамада белгіленген мерзімдерде және тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққайың ауданы әкімінің м.а. Н. Тельтаев
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 01 маусымдағы
№ 119 қаулысына
қосымша
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесін тарату жөніндегі комиссияның құрамы
Остертак
Евгений Иванович
-Аққайың ауданы әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы
Комиссия мүшелері
Галыгина
Елена Владимировна
-экономика және қаржы бөлімінің басшысы
Жүсіпов
Жанат Құрманғалиұлы
-аудан әкімінің кеңесшісі
Садықов
Қанат Ескендірұлы
-жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы
Павлик
Любовь Николаевна
-жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы

О ликвидации коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области" и создании ликвидационной комиссии
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 1 июня 2023 года № 119
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 18, 18-1 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" акимат Аккайынского района Севро-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ликвидировать коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области".
2. Создать ликвидационную комиссию согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Ликвидационной комиссии, коммунальным государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области", "Отдел экономики и финансов акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области" в сроки и в порядке, установленным законодательством, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима Аккайынского района Н. Телтаев
Приложение
к постановлению акимата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области"
от 01 июня 2023 года №119
Состав комиссии по ликвидации коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Остертак
Евгений Иванович
-заместитель акима Аккайынского района, председатель комиссии
Члены комиссии
Галыгина
Елена Владимировна
-руководитель отдела экономики и фиансов
Жусупов
Жанат Курмангалиевич
-советник акима района
Садыков
Канат Ескендирович
-руководитель отдела занятости и социальных программ
Павлик
Любовь Николаевна
-главный специалист отдела занятости и социальных программ