Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-1 "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 11-1 шешімі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 24-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 3555986,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 959736,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 8222 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25390 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2562637,9 мың теңге;
2) шығындар – 3972492,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23416,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 53627,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30211 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 439922,6 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 439922,6 мың теңге:
қарыздар түсімі –53627,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30211 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 416506,1 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023 жылға арналған Аққайың ауданының жергілікті атқарушы органның резерві 31702 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы ____________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2023 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 11-1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2022 года № 24-1 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2023 года № 11-1
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 24-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2023 -2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3555986,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 959736,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8222 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2562637,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3972492,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23416,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 53627,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30211 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 439922,6 тысяч тенге;
5-1) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 439922,6 тысяч тенге:
поступление займов – 53627,5 тысяч тенге;
погашение займов – 30211 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 416506,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аккайынского района на 2023 год в сумме 31702 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
___________ Е. Жакенов
Приложение к решению маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2023 года № 11
Приложение 1 к решению
маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области