"2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-23-21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 шілдедегі № 8-6-8 шешімі
Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Айыртау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-23-21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 436,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 286,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 313,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 836,4 мың теңге;
2) шығындар – 72 345,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 908,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 908,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 908,7 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Айыртауского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 7-23-21 "Об утверждении бюджета Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы"
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 июля 2023 года № 8-6-8
Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айыртауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 7-23-21 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 436,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 286,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 313,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 836,4 тысяч тенге;
2) затраты – 72 345,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 908,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 908,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 908,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 26 221,4 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2023-2025 жылдарға арналған Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"4. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2023 год в сумме 26 221,4 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Имантауского сельского округа на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.