2024-2026 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-11-8
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа еңгізіледі - осы шешімнің 6-тармағымен
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 609,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 309,0 мың теңге;
2) шығындар – 70 289,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 680,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 680,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 680,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 05.03.2024 № 8-12-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.

Об утверждении бюджета Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2024-2026 годы
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2023 года № 8-11-8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 609,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 300,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 309,0 тысяч тенге;
2) затраты – 70 289,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 680,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 680,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1680,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 05.03.2024 № 8-12-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2024 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.

3. 2024 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 22 807,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 36 418,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2024-2026 жылдарға арналған Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.

3. Учесть на 2024 год объемы бюджетных субвенций передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22 807,0 тысяч тенге.
4. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2024 год в сумме 36 418,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Антоновского сельского округа на 2024-2026 годы.

5. 2024 жылға арналған республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 84,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген республикалық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2024-2026 жылдарға арналған Антоновка ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.
5-1. 4- қосымшаға сәйкес ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жыл басына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығындары қарастырылсын.

5. Учесть целевые трансферты передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2024 год в сумме 84,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Антоновского сельского округа на 2024-2026 годы.
5-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 5-1-тармақпен толықтырылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 05.03.2024 № 8-12-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының төрағасы Г. Әбілқайырова
Айыртау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8-11-8 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің бюджеті

Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 05.03.2024 № 8-12-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года № 8-11-8
Бюджет Антоновского сельского округа Айыртауского района на 2024 год