Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің Саумалкөл ауылындағы Демьян Бедный көшесін Кәкімбек Салықов көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 16 тамыздағы № 74 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылымы туралы" Заңының 14 – бабы 4) тармақшасына сәйкес, Саумалкөл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 8 шілдедегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің Саумалкөл ауылындағы Демьян Бедный көшесі Кәкімбек Салықов көшесі қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Қасымғалиев

О переименовании улицы Демьяна Бедного на улицу Кәкімбека Салықова в селе Саумалколь Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 16 августа 2023 года № 74
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Саумалколь, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 8 июля 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Демьяна Бедного на улицу Кәкімбека Салықова в селе Саумалколь Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е.Касымгалиев