Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-7 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 3-7 шешімі
Ақжар аудындық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-7 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 874 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 322 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 984 мың теңге;
2) шығындар –51 443,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -569,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,8 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569,8 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары және 2022 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару есебінен ауылдық округ бюджетінің шығыстары көзделсін.
Қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтарының сомаларын бөлу және облыстық бюджеттен нысаналы трансферттерді қайтару Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Құлыкөл ауылдық округі әкімінің "Ақжар аудандық мәслихатының "Ақжар ауданының Құлыкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімге 2 қосымшаға сәйкес 4 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М.Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 02 мамырдағы
№ 3-7 шешіміне 1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 29-7 шешіміне 1-қосымша
Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
мың теңге
І. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-7 "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 2 мая 2023 года № 3-7
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского районана 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 29-7 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Акжарского районана 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2,3 к настоящему решению соответственно на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 874 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 322 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 984 тысяч тенге;
2) затраты – 51 443,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты –0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -569,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 569,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 569,8 тысяч тенге.";
дополнитьттподпунктомтт6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов из областного бюджета, неиспользованных (недоиспользованных) в 2022 году, согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение сумм свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Кулыколького сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы";
приложение 1к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Акжарского районного маслихата М.Жусупбеков
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 02 мая 2023 года № 3-7
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2022 года № 29-7
Бюджет Кулыкольского сельского округа Акжарскогорайона на 2023год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
I. Доходы