Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-11 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 3-11 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-11 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданының Ұялы ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 390 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 318 мың теңге;
2) шығындар – 34 952,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 562,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 562,3 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджетттқаражатыныңиипайдаланылатын қалдықтары – 3 562,3 теңге";
мына мазмұндалған 6-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімге 4 қосымшаға сәйкес 2023 жылы 1 қаңтарда қалыптасқан бюджет қаражаттың бос қалдықтары есебінен және 2022 жылы аудандық, облыстық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілген нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.
Ауылдық бюджет қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын аудандық, облыстық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілген нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстарын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округі әкімінің "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-11 "Об утверждении бюджета Уялинского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 2 мая 2023 года № 3-11
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-11 "Об утверждении бюджета Уялинского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы" следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уялинского сельского округа Акжарского района 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 390 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 572 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 318 тысяч тенге;
2) затраты – 34 952,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 562,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 562,3 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 562,3 тенге";
дополнить подпунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского, областного и районного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2022 году, согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение сумм свободных остатков бюджетных средств, сложивщихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов из районного бюджета, областного бюджета и целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан, неиспользованных (недоиспользованных) в 2022 году, определяется решением акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Уялинского сельского округа Акжарского района на 2023-2025 годы";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;