Ақжар аудандық маслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-10 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 12-10 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-10 "2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 127,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 706,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100 330 мың теңге;
2) шығындар – 105 685,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1558,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1558,3 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1558,3 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-10 "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2023-2025 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2023 года № 12-10
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 29-10 "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 127,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 706,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 330 тысяч тенге;
2) затраты – 105 685,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1558,3 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1558,3 тыс. тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1558,3 тыс. тенге.";
приложение 1 к указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.