Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-5 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 10-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 24-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 286 068,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 191 211,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 598,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 416 351 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 603 908,1 мың теңге;
2) шығындар – 6 474 870,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33 578,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 129 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 95 796,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 222 796,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 222 796,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 493 558 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 474 447,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 203 269,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С.Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2023 жылғы 31 қазандағы
№ 10-1 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 24-5 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2022 года № 24-5 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 31 октября 2023 года № 10-1
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 24-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 286 068,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 191 211,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 598,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 416 351 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3 603 908,1 тысяча тенге;
2) затраты – 6 474 870,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33 578,4 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 129 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 95 796,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 222 796,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 222 796,6 тысяч тенге:
поступление займов – 493 558 тысяч тенге;
погашение займов – 474 447,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 203 269,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 31 октября 2023 года № 10-1
Приложение 1 к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо- Казахстанской области от
27 декабря 2022 года № 24-5
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

262 033,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 978,8
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
134 068,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
75 636,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 254
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 664
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
346,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
372,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 101 680,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 422,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66 870
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
880 387,6
02
Қорғаныс
51 998,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 822,1
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22 822,1
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
29 176,1
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
13 463,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
15 712,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6 720
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 720
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 720
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
650 804,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19 598
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 598
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
631 206,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
89 143,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

262 033,2
003
Капитальные расходы государственного органа
4 978,8
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
134 068,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
75 636,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
73 254
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 664
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
346,5
015
Капитальные расходы государственного органа
372,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 101 680,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
154 422,8
003
Капитальные расходы государственного органа
66 870
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
880 387,6
02
Оборона
51 998,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 822,1
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22 822,1
122
Аппарат акима района (города областного значения)
29 176,1
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
13 463,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
15 712,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6 720
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 720
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 720
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
650 804,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19 598
005
Государственная адресная социальная помощь
19 598
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
631 206,1
002
Программа занятости
89 143,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

17 889
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
461
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37 486
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 854
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек
көрсету
283 765,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік- ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
65 123,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60 476,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 391,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
544,1
061
Жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін адамдардың ерікті түрде қоныс аударуына жәрдемдесу
23 071,6
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
978 238,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
939 238,5
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
365 183
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
53 988
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
99 748
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
23 520
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
252 799,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
144 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40 000
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
40 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
936 724,7
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
319 478,9
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
319 478,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
220 100
036
Мәдениет объектілерін дамыту
220 100
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі

17 889
006
Оказание жилищной помощи
461
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37 486
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 854
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
283 765,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
65 123,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60 476,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
50 391,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
544,1
061
Содействие добровольному переселению лиц для повышения мобильности рабочей силы
23 071,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
978 238,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
939 238,5
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
365 183
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
53 988
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
99 748
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
23 520
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
252 799,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
144 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40 000
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
936 724,7
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
319 478,9
009
Поддержка культурно-досуговой работы
319 478,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
220 100
036
Развитие объектов культуры
220 100
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

55 965
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 705,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
21 321
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
12 938,8
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
85 832,7
021
Cпорт объектілерін дамыту
85 832,7
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
255 348,1
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
18 235
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
153 580
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 399
001
Ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
50 089,6
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 044,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
17 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 000
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 000
010
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
144 634,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
70 825,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 425,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 400
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
25 458,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 208,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48 351,2
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
48 351,2
011
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25 060
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25 060
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

55 965
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
21 705,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
21 321
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12 938,8
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
85 832,7
021
Развитие объектов спорта
85 832,7
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
255 348,1
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
18 235
007
Функционирование районных (городских) библиотек
153 580
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
50 089,6
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15 044,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 000
009
Развитие теплоэнергетической системы
1 000
010
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
144 634,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
70 825,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
53 425,2
003
Капитальные расходы государственного органа
17 400
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
25 458,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25 208,2
007
Капитальные расходы государственного органа
250
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48 351,2
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
48 351,2
011
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25 060
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25 060
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов

25 060
012
Көлiк және коммуникациялар
1 181 435
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 181 435
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
45 000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
61 242,3
034
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын
іске асыру
733 949,9
039
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
5 963,5
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
335 279,3
013
Басқалар
507 319,2
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
24 179,5
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 179,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
107 838,7
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
107 838,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
56 076
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
56 076
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
319 225
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
319 225
014
Борышқа қызмет көрсету
26 335,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 335,3
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
26 335,3
015
Трансферттер
339 267,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
339 267,6
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
63,7
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
72 151,2
038
Субвенциялар
257 586
053
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
0,4
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару

25 060
012
Транспорт и коммуникации
1 181 435
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 181 435
022
Развитие транспортной инфраструктуры
45 000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
61 242,3
034
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
733 949,9
039
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
5 963,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
335 279,3
013
Прочие
507 319,2
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
24 179,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
24 179,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
107 838,7
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
107 838,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
56 076
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
56 076
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
319 225
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
319 225
014
Обслуживание долга
26 335,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 335,3
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
26 335,3
015
Трансферты
339 267,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
339 267,6
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
63,7
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
72 151,2
038
Субвенции
257 586
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
0,4
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан