Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-11 "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 мамырдағы № 3-30 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 25-11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 487,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 340 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 697,3 мың теңге;
2) шығындар – 86 690,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 203,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 203,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 203,1 мың теңге.;"
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының төрағасы
С.Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2023 жылғы 23 мамырдағы
№ 3-30 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 25-11 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Рузаев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2022 года № 25-11 "Об утверждении бюджета Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 23 мая 2023 года № 3-30
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 25-11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 487,3 тысячи тенге:
налоговые поступления – 40 340 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 697,3 тысячи тенге;
2) затраты – 86 690,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 203,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 203,1 тысяча тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 203,1 тысяча тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
С.Баумаганбетов
Приложение
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 23 мая 2023 года № 3-30
Приложение 1
к решению маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2022 года № 25-11
Бюджет на 2023 год Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)