Жер теліміне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Новоишим ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 14 шілдедегі № 94 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына,"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылдық округ әкімі ШЕШТІ:

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 июля 2023 года № 94
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

1. Қосымшаға сәйкес "Буденное-СК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылдық округі, Новоишим ауылында орналасқан № 171 ұңғымадан сүт-тауар фермасына сумен жабдықтау желілерін салу және қызмет көрсету үшін жалпы алаңы 0,1181 га жер теліміне 49 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Буденное-СК" сроком на 49 лет на земельный участок согласно приложения, общей площадью 0,1181 гектар, расположенный в селе Новоишимское Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, для строительства и обслуживания сетей водоснабжения к молочно-товарной ферме от скважины № 171.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.