2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 256 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабы 1 тармағы 10) тармақшасына, "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9 бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 8-1, 9, 9-1, 10, 11, 11-1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді.
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі..
Аудан әкімі М. Мұхамедияров
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
1 қосымша
Алматы ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
2 қосымша
Амангелді ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
3 қосымша
Бесқұдық ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
4 қосымша
Бұлақ ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
5 қосымша
Волошинка ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
6 қосымша
Заградовка ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына
7 қосымша
Заречный ауылдық округі бойынша геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы әкімдігінің
2023 жылғы "21" желтоқсан
№ 256 қаулысына

Об утверждении схем пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Есильскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2023 года № 256.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Есильскому району Северо-Казахстанской области на 2024 -2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7-1, 8, 8-1, 9, 9-1, 10, 11, 11-1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений акимата Есильского района Северо-Казахстанской области" обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электроном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Есильского района Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2024 года.
Аким района М.Мухамедьяров
Приложение 1
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Алматинскому сельскому округу
Приложение 2
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Амангельдинскому сельскому округу
Приложение 3
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бескудукскому сельскому округу
Приложение 4
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Булакскому сельскому округу
Приложение 5
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Волошинскому сельскому округу
Приложение 6
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Заградовскому сельскому округу
Приложение 7
к постановлению акимата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от "21" декабря 2023 года № 256
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Заречному сельскому округу