"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/308 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 маусымдағы № 5/69 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/308 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 109 599 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 730 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 104 869 мың теңге;
2) шығындар - 110 110,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 511,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 511,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 511,1 мың теңге.";
3-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3-1. 2023 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің бюджет шығыстарында облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі қарастырылсын, оның ішінде:
Торанғұл ауылдық округінің Торанғұл ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге.
Аталған нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Торанғұл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
еңбекақы төлеу қорына;
мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруға;
ағымдағы шығындарға;
Двинск ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
Торанғұл ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
Двинск ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
бейнебақылау камераларын орнатуға;
қызметтік автокөлік сатып алуға.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 26/308 "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 июня 2023 года № 5/69
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26/308 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы - 109 599 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 730 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 104 869 тысяч тенге;
2) затраты - 110 110,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 511,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 511,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 511,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в расходах бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год объемы целевых текущих трансфертов, выделенных из областного бюджета, в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тарангул Тарангульского сельского округа.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год объемы целевых текущих трансфертов выделенных из районного бюджета, в том числе:
на фонд оплаты труда;
на повышение квалификации государственных служащих;
на текущие расходы;
на текущий ремонт уличного освещения в селе Двинск;
на текущий ремонт уличного освещения в селе Тарангул;
на обустройство детской игровой площадки в селе Двинск;
на освещение улиц в населенных пунктах;
на установку камер видеонаблюдения;
на приобретение служебного автотранспорта.

Аталған нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Торанғұл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының төрағасы Е. Тұтқышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2023 жылғы 5 маусымдағы
№ 5/69 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 26/308 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы (мың теңге)

Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области Е. Туткушев
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 5 июня 2023 года № 5/69
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2022 года № 26/308
Бюджет Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)