"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 қыркүйектегі № 7/92 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26/310 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 53 291 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 789 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер - 796 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 47 706 мың теңге;
2) шығындар - 54 004,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржылық активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 713,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 713,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 713,6 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Ясновка ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджетінде аудан бюджетінен берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға;
Стрельниковка ауылында көшелерді жарықтандырудың ағымдағы жөндеуіне;
Ясновка ауылында көшелерді жарықтандырудың ағымдағы жөндеуіне;
Ясновка ауылдық мәдениет үйінің ағымдағы күтулері мен еңбек төлем қорына;
Ясновка ауылында балалар ойын алаңын орналастыруға;
Ясновка ауылында бейнебақылау камераларын орнатуға.
Аудандық бюджеттен көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Ясновка ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 26/310 "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 сентября 2023 года № 7/92
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 26/310 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы - 53 291 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 789 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 796 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 47 706 тысяч тенге;
2)затраты - 54 004,6 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 713,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 713,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 713,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Предусмотреть в бюджете Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах;
текущий ремонт уличного освещения в селе Стрельниковка;
текущий ремонт уличного освещения в селе Ясновка;
на фонд оплаты труда и текущее содержание Ясновского сельского дома культуры;
на обустройство детской игровой площадки в селе Ясновка;
на установку камер видеонаблюдения в селе Ясновка.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.