Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/8 "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № 7/6 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/8 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде № 177491 ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирный ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 117 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 330 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 25 117 мың теңге;
2) шығындар – 30 405,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 331,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 331,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 331,4 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 23/8 "Об утверждении бюджета Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 сентября 2023 года № 7/6
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 23/8 (официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актах Республики Казахстан № 177491) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 117 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 330 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 25 117 тысяч тенге;
2) затраты – 30 405,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 331,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 331,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 331,4 тысячтенге.";

5-1-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Мирный ауылдық округінде көше жарығын ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының

пункт 5-1 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) текущий ремонт уличного освещения в селе Мирное Жамбылского района Северо-Казахстанской области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова
Приложение к решению
маслихата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области