Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/12 "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 10/12 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 23/12 шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде № 177483 ресми жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212 540,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 42 520,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 412 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 908,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 698,8 мың теңге;
2) шығындар – 220 109,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 568,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 568,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 568,8 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"4) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету;
5) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Железное ауылдық клубы үшін музыкалық жабдықтар мен құрылыс материалдарын сатып алу;
6) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту:
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылының көшелерін орташа жөндеу.";
6-2-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 23/12 "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023 -2025 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2023 года № 10/12
Маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 23/12 (официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актах Республики Казахстан № 177483) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 540,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 42 520,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 412 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 908,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 698,8 тысяч тенге;
2) затраты – 220 109,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 568,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 568,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 568,8 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 4), 5), 6) следующего содержания:
"4) обеспечение деятельности аппарата акима Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
5) приобретение музыкального оборудования и строительных материалов для Железенского сельского клуба Жамбылского района Северо-Казахстанской области;
6) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
средний ремонт улиц села Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области.";
пункт 6-2 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:

"2) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту:
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылының көшелерін орташа жөндеу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы мәслихатының төрайымы Л. Топорова
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2023 жылғы 08 желтоқсандағы
№ 10/12 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 23/12 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5

"2) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі":
средний ремонт улиц села Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жамбылского района Л. Топорова
Приложение к решению
маслихата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 08 декабря 2023 года № 10/12
Приложение 1 к решению
маслихата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 28 декабря 2022 года № 23/12
Бюджет Пресновского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
3
4
5