"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 6/26 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 шілдедегі № 4/5 шешімі
ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 мамырдағы № 6/26 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4-тармақта:
оныншы абзац алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Елеусізов

О внесении изменения в решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2021 года № 6/26 "Об утверждении регламента собрания местного сообщества сельских округов Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 июля 2023 года № 4/5
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2021 года № 6/26 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденного указанным решением:
в пункте 4:
абзац десятый исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области Ж. Елеусизов