Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/21 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Рощин ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 қазандағы № 6/15 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Рощин ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/21 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Рощин ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 270 708,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 955,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 257 753,5 мың теңге;
2) шығындар – 273 891,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 182,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 182,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 182,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 19/21 "Об утверждении бюджета Рощинского сельского округа Кызылжарского района на 2023-2025 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 3 октября 2023 года № 6/15
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Рощинского сельского округа Кызылжарского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 19/21 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рощинского сельского округа Кызылжарского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 270 708,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 955,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 257 753,5 тысяч тенге;
2) затраты – 273 891,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 182,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 182,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 182,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.