Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 32/4 "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 5/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 32/4 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белое ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37027 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32942 мың теңге;
2) шығындар – 38241,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (артықшылығы) – -1214,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1214,2 мың теңге;
қарыздардың түсуі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1214,2 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде 28992 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 5-1-тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2023 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 1214,2 мың теңге сомасында бағытталсын.".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 32/4 "Об утверждении бюджета Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 мая 2023 года № 5/2
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 32/4 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –37027 тысячи тенге,
налоговые поступления – 3580 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32942 тысяч тенге;
2) затраты – 38241,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0 тысяч тенге,
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов- 0 тысяч тенге,
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1214,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1214,2 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге,
погашения займов -0 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств – 1214,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты, в сумме 28992 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2023 года в сумме 1214,2 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам согласно приложению 4.".