Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсадағы № 265 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 94/8 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 265 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133554,8 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4758 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 128796,8 мың теңге;
2) шығындар – 135255,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1700,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1700,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1700,6 мың теңге.";
4-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Абай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Абай ауылдық округінің бюджетіне 29813,8 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 4-2-тармақпен толықтырылсын:
"4-2. 2023 жылға арналған Абай ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Абай ауылдық округінің бюджетіне 85142 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 94/8 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 265 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 265 "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2023 года № 94/8
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 - 2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 265 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 133554,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4758 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 128796,8 тысяч тенге;
2) затраты –135255,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1700,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1700,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1700,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Абайского сельского округа на 2023 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Абайского сельского округа в сумме 29813,8 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Учесть в бюджете Абайского сельского округа на 2023 год поступления целевых текущих трансфертов из областного бюджета в бюджет Абайского сельского округа в сумме 85142 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 12 декабря 2023 года № 94/8
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2022 года № 265
Бюджет Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс