Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 281 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2023 – 2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 100/8 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 281 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Чкалов ауылдық округінің" 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай болып бекітілсін:
1) кірістер - 275755 мың теңге:
салық түсімдері – 20798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 254951 мың теңге;
2) шығындар - 280067,3 мың теңге:
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4312,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4312,3 мың теңге:
қарыздар түсімі-0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4312,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2023 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 100/8 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 281 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 281 "Об утверждении бюджета Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2023 года № 100/8
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 – 2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 281 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 - 2025 годы, согласно приложений 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
"1) доходы – 275755 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20798 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 254951 тысяч тенге;
2) затраты – 280067,3 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4312,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4312,3 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4312,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов
Приложение
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстаной области
от 12 декабря 2023 года №100/8
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2022 года № 281
Бюджет Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс