Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3 "2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2/3 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Ақсуат ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 277 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 344 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1072 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 951 мың теңге;
2) шығындар – 38 348,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1071,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1071,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1071,4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде жоғары тұрған бюджеттен берілетін трансферттер 7213,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінің шығыстары қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен және 2022 жылы пайдаланылмаған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Тимирязевского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 17/3 "Об утверждении бюджета Аксуатского сельского округа Тимирязевского района на 2023-2025 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2023 года № 2/3
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Аксуатского сельского округа Тимирязевского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 17/3 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа Тимирязевского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 277 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 344 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1072 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 951 тысяч тенге;
2) затраты – 38 348,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге: приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1071,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1071,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1071,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете сельского округа предусмотрены трансферты передаваемые из вышестоящего бюджета на 2023 год в сумме 7213,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврат целевых трансфертов из вышестоящих бюджетов, неиспользованных в 2022 году, согласно приложению 4.";

көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 4-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А. Асанова
Тимирязев аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 сәуірдегі
№ 2/3 шешіміне 1-қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 17/3 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата А. Асанова
Приложение 1
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 25 апреля 2023 года № 2/3
Приложение 1
к решению Тимирязевского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года №17/3
Бюджет Аксуатского сельского округа на 2023 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)