Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/1 "2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 тамыздағы № 4/4 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 17/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 524 729,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 639 015мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 165 969,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 719 744,9 мың теңге;
2) шығындар – 3 681 100,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 21 300 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 41 400 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 100 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 177 670,7мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 177 670,7мың теңге:
қарыздар түсімі – 41 400 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 100 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 156 370,7 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 17/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2023-2025 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 августа 2023 года № 4/4
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 17/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2023-2025годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 524 729,4 тысячи тенге:
налоговые поступления – 639 015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 165 969,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 719 744,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3 681 100,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21 300 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 41 400 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 100 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 177 670,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 177 670,7 тысяч тенге:
поступление займов – 41 400 тысяч тенге;
погашение займов – 20 100 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 156 370,7тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции: