Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 11-26 с "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 05 қыркүйектегі № 11-7 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №11-26 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 282 550,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 356,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 633,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 265,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 279 295,1 мың теңге;
2) шығындар – 282 879,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -328,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 328,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 328,8 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) аппаратты күтіп ұстауға;
2) көшелерді жарықтандыруға;
3) Қаратал ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
4) Береке ауылында балалар ойын алаңын жайластыруға;
5) клубты күтіп ұстауға;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 11-26 с "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 05 сентября 2023 года № 11-7 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 11-26 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 282 550,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 356,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 633,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 265,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 279 295,1 тысяч тенге;
2) затраты – 282 879,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -328,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 328,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –328,8 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в сельском бюджете на 2023 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1)на содержание аппарата;
2)на освещение улиц;
3)на обустройство детской игровой площадки в селе Каратал;
4)на обустройство детской игровой площадки в селе Береке;
5)на содержание клуба;

6)автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
7)аумақты абаттандыруға.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Қулыкөл ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Қулыкөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

6)на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
7)на благоустройство территории.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Кулыкольского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Уалихановского района на 2023-2025 годы".";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;