Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/1 "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 7/4 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 725 479,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 785 742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 144 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 854 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 913 739,6 мың теңге;
2) шығындар – 7 798 159,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 435 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 350 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74 114,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 114,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 350 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 915 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 28/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 августа 2023 года № 7/4
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 28/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Шал акына на 2023 – 2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 725 479,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 785 742 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 144 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 854 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 913 739,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7 798 159,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 435 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 74 114,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 114,5 тысяч тенге:
поступление займов – 10 350 тысяч тенге;
погашение займов – 8 915 тысяч тенге;