Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/15 "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 7 желтоқсандағы № 11/3 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/15 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2022 года № 28/15 "Об утверждении бюджета Сухорабовского сельского округа района Шал акына на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 декабря 2023 года № 11/3
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Сухорабовского сельского округа района Шал акына на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 28/15 следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.