Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 тамыздағы № 269 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 бабына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде, Еркінқала ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Балауса тұрғын үй алабының кейбір көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 5 көшеге - Ғабдолла Мұқашұлы көшесі;
2) №7 көшеге - Нәзір Төреқұлұлы көшесі;
3) № 8 көшеге - Алпысбай Қалменұлы көшесі;
4) № 9 көшеге - Сұлтан Қожанұлы көшесі;
5) № 10 көшеге - Хайретдин Болғамбайұлы көшесі;
6) № 11 көшеге - Құрманбек Жандарбеков көшесі;
7) № 12 көшеге - Жанартау көшесі;
8) № 13 көшеге - Тұщықұдық көшесі;
9) № 14 көшеге - Тастөбе көшесі;
10) № 15 көшеге - Ақкөл көшесі;
11) № 16 көшеге - Санжар Асфендияров көшесі;
12) № 17 көшеге - Шығанақ Берсиев көшесі;
13) № 18 көшеге - Ықылас Дүкенұлы көшесі;
14) № 21 көшеге - Бәйкен Әшімов көшесі;
15) № 25 көшеге - Әзілхан Нұршайықов көшесі;
16) № 27 көшеге - Сырбай Мәуленов көшесі;
17) № 29 көшеге - Бикен Римова көшесі;
18) № 35 көшеге - Сұлтан Баймағамбетов көшесі;
19) № 37 көшеге - Қалибек Қуанышбаев көшесі;
20) № 38 көшеге - Жүсіпбек Елебеков көшесі;
21) № 41 көшеге - Ғафу Қайырбеков көшесі;
22) № 45 көшеге - Медеу көшесі;
23) № 46 көшеге - Қаракемер көшесі;
24) № 43 көшеге - Ізтілеу Көпбаев көшесі берілсін.
2. Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылының кейбір көшелеріне атаулар берілсін:
1) № 14 көшеге - Мақаш Бекмұхамбетов көшесі;
2) № 44 көшеге - Ахмет Қарақұлов көшесі;
3) № 8 көшеге - Сұңғат Мәсәлімов көшесі берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округі әкімі
М. Құмарғалиев

О присвоении наименований улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 9 августа 2023 года № 269
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 22 июня 2023 года, с учетом мнения населения Еркинкалинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования некоторым улицам жилого массива Балауса Еркинкалинского сельского округа города Атырау:
1) улице № 5 - улица Ғабдолла Мұқашұлы;
2) улице № 7 - улица Нәзір Төреқұлұлы;
3) улице № 8 - улица Алпысбай Қалменұлы;
4) улице № 9 - улица Сұлтан Қожанұлы;
5) улице № 10 - улица Хайретдин Болғамбайұлы;
6) улице № 11- улица Құрманбек Жандарбеков;
7) улице № 12 - улица Жанартау;
8) улице № 13 - улица Тұщықұдық;
9) улице № 14 - улица Тастөбе;
10) улице № 15 - улица Ақкөл;
11) улице № 16 - улица Санжар Асфендияров;
12) улице № 17 - улица Шығанақ Берсиев;
13) улице № 18 - улица Ықылас Дүкенұлы;
14) улице № 21 - улица Бәйкен Әшімов;
15) улице № 25 - улица Әзілхан Нұршайықов;
16) улице № 27 - улица Сырбай Мәуленов;
17) улице № 29 - улица Бикен Римова;
18) улице № 35 - улица Сұлтан Баймағамбетов;
19) улице № 37 - улица Қалибек Қуанышбаев;
20) улице № 38 - улица Жүсіпбек Елебеков;
21) улице № 41- улица Ғафу Қайырбеков;
22) улице № 45 - улица Медеу;
23) улице № 46 - улица Қаракемер;
24) улице № 43 - улица Ізтілеу Көпбаев.
2. Присвоить наименования некоторым улицам села Еркинкала Еркинкалинского сельского округа города Атырау:
1) улице № 14 - улица Мақаш Бекмұхамбетов;
2) улице № 44 - улица Ахмет Қарақұлов;
3) улице № 8 - улица Сұңғат Мәсәлімов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа
М. Кумаргалиев