Қайыршақты ауылдық округі көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 1 тамыздағы № 502 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, Атырау облыстық ономастикалық комиссиясының 2023 жылғы 14 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Қайыршақты ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Қайыршақты ауылдық округінің атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Ақсай-2 ауылында:
№ 25 көшеге – Өтеғали Кереев көшесі.
2) Ақжар-2 ауылында:
№ 8 көшеге –Дәрмен Оразов көшесі.
3) "Жұлдыз -3" шағын ауданында:
№ 1 көшеге – Файзолла Ғалымжанұлы көшесі;
№ 2 көшеге - Әмір Беркінов көшесі;
№ 16 көшеге – Иман Көшеков көшесі;
№ 18 көшеге – Сұлтан Рсалиев көшесі.
4) "Көктем" шағын ауданында:
№ 11 көшеге – Қабдол Ахметов көшесі.
2. Қайыршақты ауылдық округі Томарлы ауылының Мәскеу көшесі Фазым Райсов көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қайыршақты ауылдық
округінің әкімі
Ш. Қалиев

О присвоении наименований и переименовании улиц Кайыршахтинского сельского округа
Решение акима Кайыршахтинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 1 августа 2023 года № 502
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 14 апреля 2023 года, с учетом мнения населения Кайыршахтинского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам Кайыршахтинского сельского округа города Атырау следующие наименования:
1) в селе Аксай-2:
улице № 25 - улица Өтеғали Кереев.
2) в селе Ақжар-2:
улице № 8 - улица Дәрмен Оразов.
3) в микрорайоне "Жұлдыз-3":
улице № 1 - улица Файзолла Ғалымжанұлы;
улице № 2 - улица Әмір Беркінов;
улице № 16 - улица Иман Көшеков;
улице № 18 - улица Сұлтан Рсалиев.
4) в микрорайоне "Көктем":
улице № 11 - улица Қабдол Ахметов.
2. Переименовать улицу Мәскеу в селе Томарлы Кайыршахтинского сельского округа на улицу Фазым Райсов.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кайыршахтинского
сельского округа
Ш. Калиев