Тұщықұдық ауылдық округінің көшелеріне атау беру туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 41 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14 – бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде және Тұщықұдық ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Исатай ауданы Тұщықұдық ауылдық округі Тұщықұдық ауылының атауы жоқ № 8 көшесіне Хасенов Бораш атауы берілсін:
2. Осы шешімнің орындалуын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі А. Бекішұлы

О присвоении наименований улиц Тущыкудукского сельского округа
Решение акима Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 13 сентября 2023 года № 41
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 22 июня 2023 года и с учетом мнения населения Тущыкудукского сельского округа, РЕШИЛ:
1. Присвоить имя № 8 безымянной улице селе Тущыкудук Тущыкудукского сельского округа Исатайского района Атырауской области Хасенова Бораша:
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа А. Бекишулы