Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 маусымдағы № 3-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 29-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178548 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12 199 594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 632 824 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 957 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 532 781 мың теңге;
2) шығындар – 12 329 874 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – - 8 220 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 20 700 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 29-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 1 июня 2023 года № 3-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 29-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 178548) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 199 594 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 632 824 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 032 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 957 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 532 781 тысяч тенге;
2) затраты – 12 329 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 8 220 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20 700 тысяч тенге;

бюджеттік несиелерді өтеу – 28 920 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 122 060 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 122 060 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 20 700 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 920 теңге;

погашение бюджетных кредитов – 28 920 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 122 060 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 122 060 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 20 700 тысяч тенге;
погашение займов – 28 920 тенге;