2024-2026 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2024-2026 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінің жобаларын қарап, VІІI шақырылған Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 306 068 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 630 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 276 938 мың теңге;
2) шығындар – 306 068 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 385 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 716 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 95 579 мың теңге;
2) шығындар – 99 385 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Тасшағыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2024-2026 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 12-3
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проекты бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2024-2026 годы, Кызылкогинский районный маслихат VIІІ созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 306 068 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 630 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 276 938 тысяч тенге;
2) затраты – 306 068 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 385 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 716 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 579 тысяч тенге;
2) затраты – 99 385 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
3. Утвердить бюджет Тасшагильского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Сағыз ауылдық округіне – 125 701 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 74 016 мың теңге;
Көздіғара ауылдық округіне – 97 199 мың теңге;
Қызылқоға ауылдық округіне – 70 569 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне – 88 157 мың теңге;
Жангелдин ауылдық округіне – 97 083 мың теңге;
Тайсойған ауылдық округіне – 61 202 мың теңге көзделсін.
12. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

Сагизскому сельскому округу – 125 701 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 74 016 тысяч тенге;
Коздигаринскому сельскому округу – 97 199 тысяч тенге;
Кызылкогинскому сельскому округу – 70 569 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 88 157 тысяч тенге;
Жангелдинскому сельскому округу – 97 083 тысяч тенге;
Тайсойганскому сельскому округу – 61 202 тысяч тенге.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии.