Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № 25-VIII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 165-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 169 799 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 94 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 165 982 мың теңге;
2) шығындар – 170 155 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 99 308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 903 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 265 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 140 мың теңге;
2) шығындар – 101 313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 005 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 005 мың теңге.".
3-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 165-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 9 июня 2023 года № 25-VIII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 15 декабря 2022 года № 165-VІІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 169 799 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 94 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 165 982 тысяч тенге;
2) затраты – 170 155 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 356 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 308 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 903 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 265 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 93 140 тысяч тенге;
2) затраты – 101 313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 005 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 005 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:

"8. 2023 жылға арналған кент және ауылдық округтер бюджетінде аудандық бюджеттен 1 153 518 мың теңге көлемінде субвенциялар, оның ішінде:
Индербор кенті – 574 641 мың теңге;
Есбол ауылдық округі – 130 812 мың теңге;
Көктоғай ауылдық округі – 80 471 мың теңге;
Өрлік ауылдық округі – 77 157 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 78 766 мың теңге;
Жарсуат ауылдық округі – 109 724 мың теңге;
Бөдене ауылдық округі – 101 947 мың теңге көзделгені ескерілсін.".

"8. Предусмотреть на 2023 год объемы субвенций передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселка и сельских округов в сумме - 1 153 518 тысяч тенге, в том числе:
поселок Индербор – 574 641 тысяч тенге;
Есболский сельский округ – 130 812 тысяч тенге;
Коктогайский сельский округ – 80 471 тысяч тенге;
Орликовский сельский округ – 77 157 тысяч тенге;
Елтайский сельский округ – 78 766 тысяч тенге;
Жарсуатский сельский округ – 109 724 тысяч тенге;
Боденевский сельский округ – 101 947 тысяч тенге.".