Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Индер ауданы Есбол ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 18 тамыздағы № 108 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Есбол ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Индер ауданы Есбол ауылдық округі Есбол ауылындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 3 көшеге - Хиуаз Доспанова көшесі;
№ 5 көшеге - Абылайхан көшесі;
№ 6 көшеге - Әл-Фараби көшесі;
№ 7 көшеге - Жұмекен Нәжімеденов көшесі;
№ 8 көшеге - Әйтеке би көшесі;
№ 9 көшеге - Бауыржан Момышұлы көшесі;
№ 10 көшеге - Шәмші Қалдаяқов көшесі;
Дина Нұрпейісова бұрылысы көшесіне Қайрат Рысқұлбеков көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есбол ауылдық округінің әкімі А. Тілекқабыл

О присвоении наименований улицам
Решение акима Есболского сельского округа Индерского района Атырауской области от 18 августа 2023 года № 108
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Есбол и на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 22 июня 2023 года РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Есбол Есболского сельского округа Индерского района Атырауской области следующие наименования:
Улице № 3 - улица Хиуаз Доспанова;
Улице № 5 - улица Абылайхан;
Улице № 6 - улица Әл-Фараби;
Улице № 7 – улица Жұмекен Нәжімеденов;
Улице № 8 - улица Әйтеке би;
Улице № 9 – улица Бауыржан Момышұлы;
Улице № 10 – улица Шәмші Қалдаяқов;
Улице переулка имени Дина Нұрпейісова – улица Қайрат Рысқұлбеков.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликовния.
Акима Есболского сельского округа А. Тілекқабыл