Бөкейхан ауылдық округінің көшелеріне атаулар беру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Бөкейхан ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 8 тамыздағы № 28 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 22 маусымдағы қорытындысы негізінде және Бөкейхан ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескеріп ШЕШТІМ:
1. Бөкейхан ауылдық округі Бөкейхан ауылының келесі көшелеріне атаулар берілсін:
№1 көшеге – Дүйсенбай Сатылғанов есімі;
№2 көшеге – Қайырмолла Қалиев есімі;
№3 көшеге – Латиф Құрманбаев есімі;
№4 көшеге – Өтепберген Исмағұлов есімі;
№5 көшеге – Назымбек Аймашев есімі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді, оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімінің міндетін атқарушы Е. Тюмалиев

О присвоении наименований улиц сельского округа Бөкейхан
Решение акима сельского округа Бөкейхан Курмангазинского района Атырауской области от 8 августа 2023 года № 28
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устроистве Республики Казахстан" на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 23 июня 2023 года и с учетом мнения населения сельского округа Бөкейхан РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам села Бөкейхан, сельского округа Бөкейхан:
улице №1- имя Дүйсенбай Сатылғанов;
улице №2- имя Қайырмолла Қалиев;
улице №3- имя Латиф Құрманбаев;
улице №4- имя Өтепберген Исмағұлов;
улице №5- имя Назымбек Аймашев;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания, вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима сельского округа
Е. Тюмалиев