002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1381771
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17925
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26696
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
156487
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6582
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
198471
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
112188
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
313148
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
65828
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114079
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114079
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81370
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5291
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
9733
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
800
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3023002
1
Тұрғын үй шаруашылығы
230914
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36414
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
36414
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
192000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
192000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

002
Программа занятости
1381771
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17925
006
Оказание жилищной помощи
26696
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
156487
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6582
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
198471
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
112188
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
313148
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
65828
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114079
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114079
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81370
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5291
021
Капитальные расходы государственного органа
85
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
9733
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
800
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3023002
1
Жилищное хозяйство
230914
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36414
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
36414
467
Отдел строительства района (города областного значения)
192000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
192000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры