Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/171-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2023 жылғы 3 тамыздағы № 7/41-VIII шешiмi
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 33/171-VІІ "2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақдала ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 59 306 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 10 315 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 48 991 мың теңге;
2) шығындар – 59 861 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 555 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 555 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Байырқұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 316 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 9 344 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердің түсiмдері – 47 972 мың теңге;
2) шығындар – 57 858 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -542 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 542 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 542 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дермене ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 95 586 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 10 096 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 30 декабря 2022 года № 33/171-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 3 августа 2023 года № 7/41-VIII
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 30 декабря 2022 года № 33/171-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 306 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 48 991 тысяч тенге;
2) затраты – 59 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 555 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 555 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции;
"2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 316 тысяч тенге;
налоговые поступления – 9 344 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 972 тысяч тенге;
2) затраты – 57 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -542 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 542 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 542 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 586 тысяч тенге;
налоговые поступления – 10 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 148 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 148 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Қ.Ахметов
Арыс қалалық мәслихатының
2023 жылғы 3 тамыздағы
№ 7/41-VIII шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының
2022 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 33/171 -VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Ақдала ауылдық округінің бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 148 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 148 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата города Арыс К.Ахметов
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 3 августа 2023 года № 7/41-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 30 декабря 2022 года № 33/171-VII
Бюджет сельского округа Акдала на 2023 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3