Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімдігі Дермене ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 83 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19 бабының 1-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 1 тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Дермене ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Қазақтелеком" АҚ филиалы – жобаларды басқару дирекциясына Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Теміржолшы ауылы жерінде талшықты-оптиқалық байланыс желісін (ТОБЖ) төсеу және пайдалану үшін, жалпы көлемі 0,0265 га жер учаскелерін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай, 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Арыс қаласы "Дермене ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның орыс және қазақ тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасынының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикалық нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Дермене ауылдық округінің әкімі А.Курманхожаев

Об установлении публичного сервитута
Решение акима сельского округа Дермене акимата города Арысь Туркестанской области от 26 сентября 2023 года № 83
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Дермене РЕШИЛ:
1. Установить дирекции управления проектами – филиалу АО "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на 3 (три) года для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи (ВОЛС) на землях села Темижолшы сельского округа Дермене города Арыс без изъятия у собственников и землепользователей земельных участков общей площадью 0,0265 га.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Дермене" города Арыс в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства Юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области, для официального опубликования исключения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Дермене Курманхожаев А.