Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайларды белгілеу туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2023 жылғы 23 ақпандағы № 62 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 -бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуi үшiн шарттық негiзде берiлетiн үй-жайлар тiзбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ж.Тасов
Кентау қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 23 ақпандағы
№ 62 қаулысына қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесуi үшiн шарттық негiзде берiлетiн үй-жайлардың тiзбесі
р/с
Мекеменің атауы
Орналасқан жері
1
Ы.Алтынсарин атындағы №1 мектеп-гимназиясының акт залы
Кентау қаласы, Әл-Фараби көшесі №90
2
№7 колледжінің акт залы
Кентау қаласы, Ерубаев көшесі №15
3
Әл-Фараби атындағы №14 мектеп-гимназиясының акт залы
Кентау қаласы, Құралбаев көшесі №83
4
Ю.Гагарин атындағы №16 мектеп-лицейінің акт залы
Кентау қаласы, Панфилов көшесі №50
5
Ә.Молдағұлова атындағы №19 мектеп-лицейінің акт залы
Кентау қаласы, Сейфуллин көшесі №168
6
Т.Рысқұлов атындағы №24 жалпы орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Алтынсарин көшесі №15
7
№10 орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Ромах көшесі №48
8
Жастар ресурстық орталығы
Кентау қаласы, Абылайхан көшесі №10
9
Қарнақ жалпы орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Түркістан көшесі №65
10
Төрткүл-төбе жалпы орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Құсшыата елді мекені, Сатпаев көшесі №2
11
Ш.Қалдаяқов атындағы мәдениет сарайы
Кентау қаласы, С.Бәйтереков көшесі №2Б
12
Кентау оқушылар үйінің акт залы
Кентау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 51
13
Ж.Жабаев атындағы №7 жалпы орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Құлымбетов көшесі №45
14
С.Қожанов атындағы №9 жалпы орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Чехов көшесі №19
15
А.С.Пушкин атындағы №6 жалпы орта мектебінің акт залы
Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі №3
16
Қашғари атындағы мектеп-лицейінің акт залы
Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Ш.Қанайұлы көшесі №1

Об определении помещений на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения выборов
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 23 февраля 2023 года № 62
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктами 4 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на договорной основе помещения для встреч кандидатов с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Ж.Тасов
Приложение к постановлению
акимата города Кентау
от 23 февраля 2023 года № 62
Перечень помещений для встреч кандидатов с избирателями, устанавливаемых на договорной основе
Название учреждения
Расположение
1
Актовый зал школы-гимназии №1 имени Ы.Алтынсарина
город Кентау, улица Аль-Фараби №90
2
Актовый зал колледжа №7
город Кентау, улица Ерубаева №15
3
Актовый зал школы-гимназии №14 имени Аль-Фараби
город Кентау, улица Куралбаева №83
4
Актовый зал школы-лицея №16 имени Ю.Гагарина
город Кентау, улица Панфилова №50
5
Актовый зал школы-лицея №19 имени А.Молдагуловой
город Кентау, улица Сейфуллина №168
6
Актовый зал общей средней школы №24 имени Т.Рыскулова
город Кентау, улица Алтынсарина №15
7
Актовый зал общей средней школы №10
город Кентау, улица Ромаха №48
8
Центр молодежных ресурсов
город Кентау, улица Аблайхана №10
9
Актовый зал общей средней школы имени Карнак
город Кентау, село Карнак, улица Туркестанская №65
10
Актовый зал общей средней школы Торткуль Тобе
город Кентау, село Карнак, населенный пункт Кусшыата, улица Сатпаева №2
11
Дворец культуры имени Ш.Калдаякова
город Кентау, улица С.Байтерекова №2Б
12
Актовый зал Кентауского дома школьников
город Кентау, ул. Б.Момышулы, № 51
13
Актовый зал общей средней школы №7 имени Ж.Жабаева
город Кентау, село Ащысай, улица Кулымбетова №45
14
Актовый зал общей средней школы №9 имени С.Кожанова
город Кентау, село Баялдыр, улица Чехова №19
15
Актовый зал общей средней школы №6 имени А.С.Пушкина
город Кентау, село Кантаги, улица Рыскулбекова №3
16
Актовый зал школы-лицея имени Кашгари
город Кентау, село Карнак, улица Ш.Канайулы №1