Кентау қаласының Ащысай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихатыШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащысай ауылынын 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 208 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 670 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 67 338 мың теңге;
2) шығындар – 73 946 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 738 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 738 мың теңге.

О бюджете села Ащысай города Кентау на 2024-2026 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2023 года № 77
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 70 "О городском бюджете на 2024-2026 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 208 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 67 338 тысяч тенге;
2) затраты – 73 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 738 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 738 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 19.11.2024 № 147 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2024 жылы қалалық бюджеттен Ащысай ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 66 396 мың теңге болып белгіленсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы
№ 77 шешіміне 1 қосымша
Ащысай ауылының 2024 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19.11.2024 №147 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Установить на 2024 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Ащысай в сумме 66 396 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение 1 к решению
Кентауского городского маслихата
от 27 декабря 2023 года
№ 77
Бюджет cела Ащысай на 2024 год