Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 225 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2022 жылғы 20 желтоқсандағы № 202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175841 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 066 766 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 573 479 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 95 147 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 11 398 140 мың теңге;
2) шығындар – 14 336 872 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 038 814 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 583 635 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 821 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 308 920 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 308 920 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 1 583 635 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 544 821 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 270 106.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 20 декабря 2022 года № 202 "О городском бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 17 января 2023 года № 225. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2023-2025 годы" от 20 декабря 2022 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175841) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 066 766 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 573 479 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 11 398 140 тысяч тенге;
2) затраты – 14 336 872 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 038 814 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 583 635 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 821 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 308 920 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 308 920 тысяч тенге:
поступления займов – 1 583 635 тысяч тенге;
погашение займов – 544 821 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 270 106.".

55 785
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 785
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
57 839
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 517
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 322
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
166 083
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 060
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 023
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
199 723
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 422
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 301
02
Қорғаныс
1 322 145
1
Әскери мұқтаждар
22 911
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 911
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
22 911
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 299 234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 299 234
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 268 000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
31 234
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
31 527
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
31 527
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31 527
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
31 527
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 100 735
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 057 460
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 057 460
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 056 425
026
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау

55 785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
55 785
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
57 839
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
56 517
015
Капитальные расходы государственного органа
1 322
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
166 083
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
159 060
003
Капитальные расходы государственного органа
7 023
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
199 723
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
174 422
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 301
02
Оборона
1 322 145
1
Военные нужды
22 911
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 911
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
22 911
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 299 234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 299 234
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 268 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
31 234
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
31 527
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
31 527
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
31 527
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
31 527
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 100 735
1
Социальное обеспечение
1 057 460
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 057 460
005
Государственная адресная социальная помощь
1 056 425
026
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью

1 035
2
Әлеуметтiк көмек
2 938 647
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 938 647
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 809 483
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 835
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
990
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
260 618
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 935
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
364 685
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
20 232
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
335 758
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
133 111
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
104 628
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 628
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 105
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 239
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
37 129
062
Біліктілік жүйесін дамыту
155
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 444 472
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 363 498
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 329 695
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
22 782
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 306 913
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33 803
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
33 803
2
Коммуналдық шаруашылық

1 035
2
Социальная помощь
2 938 647
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 938 647
002
Программа занятости
1 809 483
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 835
006
Оказание жилищной помощи
990
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
260 618
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 935
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
364 685
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
20 232
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
335 758
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
133 111
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
104 628
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
63 105
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 239
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
37 129
062
Развитие системы квалификаций
155
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 444 472
1
Жилищное хозяйство
2 363 498
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 329 695
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
22 782
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 306 913
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
33 803
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33 803
2
Коммунальное хозяйство