Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 31 қаңтардағы № 24 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 37-бабына және "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Заңының 28-бабының 4 және 6 тармақтарына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппараты басшысының міндетін уақытша атқарушы С.Тулегеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н.Тұрашбеков
Түркістан қаласы әкімдігінің
2023 жылғы " 31 " қаңтардағы
№ 24 "Сайлау өткізу кезеңінде
кандидаттардың сайлаушылармен
кездесу өткізу үшін үй-жайларды
белгілеу туралы" қаулысына
қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде белгіленетін үй-жайлар тізімі
1. Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі н/з, № 2 "Хамза" атындағы жалпы орта мектебінің акт залы;
2. Түркістан қаласы, Шойынбет би көшесі н/з, № 23 жалпы орта мектебінің акт залы;
3. Түркістан қаласы, Көктонды Әулие көшесі № 13, № 24 жалпы орта мектебінің акт залы;
4. Түркістан қаласы, Сығанақ көшесі № 2а, № 27 жалпы орта мектебінің акт залы;
5. Түркістан қаласы, Н.Оңдасынов көшесі н/з, № 17 Ататүрік атындағы мектеп гимназиясының акт залы;
6. Түркістан қаласы, Ататүрік көшесі № 114, № 5 Ғ.Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебінің акт залы;
7. Түркістан қаласы, Төле би көшесі № 119а, № 16 Т.Бигельдинов атындағы жалпы орта мектебінің акт залы;
8. Түркістан қаласы, Сандыбай көшесі № 54, № 18 Ж.Еділбаев атындағы жалпы орта мектебінің акт залы.

Об определении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями в период проведения выборов
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 31 января 2023 года № 24
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктами 4 и 6 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Туркестан постановляет:
1. Определить на договорной основе помещения для встреч кандидатов с избирателями согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на временно исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Тулегенова С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н.Турашбеков
Приложение
№ 24 к постановлению
от "31" января 2023 года
акимата города Туркестан
"Об определении помещений для
проведения встреч кандидатов
с избирателями в период
проведения выборов"
Перечень помещений для встреч кандидатов с избирателями, устанавливаемых на договорной основе
1. Туркестан, ул. С. Кожанова б/н, актовый зал ОСШ № 2 имени "Хамза";
2. Туркестан, ул. Шойынбет би б/н, актовый зал ОСШ № 23;
3. Туркестан, актовый зал ОСШ № 13, № 24 по улице Коктонди Аулие;
4. Туркестан, улица Сыганак № 2а, актовый зал ОСШ № 27;
5. Туркестан, ул. Н. Ондасынова б/ н, актовый зал школы-гимназии № 17 имени Ататюрка;
6. Туркестан, улица Ататюрка № 114, актовый зал ОСШ № 5 имени Г.Муратбаева;
7. Туркестан, улица Толе би № 119а, актовый зал ОСШ № 16 имени Т.Бигельдинова;
8. Туркестан, улица Сандыбай № 54, актовый зал ОСШ № 18 имени Ж.Едильбаева.