Түркістан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 286 қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Түркiстан қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 16 тамыздағы № 297 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Түркістан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 ақпандағы № 286 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуы қала әкімдігінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е. Күзембаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін
уақытша атқарушы Б.Оразбеков

Об отмене постановления акимата города Туркестан за № 286 от 20 февраль 2020 года
Постановление акимата города Туркестан Туркестанской области от 16 августа 2023 года № 297
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Туркестан ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утраченным силу постановление акимата города Туркестан № 286 от 20 февраль 2020 года "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов".
2. Исполнение настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдела занятости и социальных программ" акимата города Туркестан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Туркестан Е. Кузембаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима города Б.Оразбеков