Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтқсандағы "2023–2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" № 27/161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/50 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 967мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 974 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 64 574 мың теңге;
2) шығындар – 72 290 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 323 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –323 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Алғабас ауылдық округінің 2023- 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 171 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 580 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 61 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 243 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 58 287 мың теңге;
2) шығындар – 71 474 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 303 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 303 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1303 мың теңге.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Алмалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69 343 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 022 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 26 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 61 295 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 28 декабря 2022 года № 27/161 о бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2023 года № 11/50. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 967 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 574 тысяч тенге;
2) затраты –72 290 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 323 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 323 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 171 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 243 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 287 тысяч тенге;
2) затраты – 71 474 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 303 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 303 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 303 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 343 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 022 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 295 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 168 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 168 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
12. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат төрағасы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 168 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 168 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению маслихата