Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/149 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 26/149 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 10 347 063 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 612 734 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 610 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 727 719 мың теңге;
2) шығындар – 10 484 440 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 351 599 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 465 750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 114 151 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 488 976 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 488 976 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 465 750 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 23 декабря 2022 года № 26/149 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2023 года № 26/149
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 годов следующих объемах:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 10 347 063 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 612 734 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 610 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 727 719 тысяч тенге;
2) затраты – 10 484 440 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 351 599 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 465 750;
погашение бюджетных кредитов – 114 151 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 488 976 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 488 976 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 465 750 тысяч тенге;

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
02
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
03
Елді-мекендерді көркейту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
01
Мәдениет саласындағы қызмет
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
02
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
02
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
03
Благоустройство населенных пунктов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
02
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"